Bēbīšu skola

Mūsu skoliņā nāk mazuļi no 3 mēnešu vecuma. Līdz trīs mēnešiem bērniņam galvenā komunicēšanās notiek tikai ar mammu, taču no trīs – četru mēnešu vecuma bērniņš ir emocionāli nobriedis tikties ar saviem vienaudžiem. 

Un tieši šajā vecumā mēs sākam nākt uz skoliņu. Galvenais iemesls – mēs nākam kopā, lai stiprinātu šīs emocionālās saites starp bērniem un vecākiem. Šī vecuma bērniņiem tas notiek caur žestu, pieskārienu un acu kontaktu. Tajā pašā laikā bērniņam ir jāzin, ka katra viņa darbība tiek pieņemta ar mīlestību un sapratni. Tas notiek caur māmiņas uzslavu un apskāvienu.

Vissvarīgākais bērna attīstības faktors ir drošības sajūta. Un tas ir tas, ko mēs cenšamies bērniņā nostiprināt. Caur valodu, kustībām, mūziku, atmiņu, pieskārieniem.

Kad bērniņš ir saniedzis pirmo dzīves gadu, viņā jau ir nostiprinājusies šīs uzticēšanās un drošības sajūta. Tāpēc viengadnieku grupiņā jau redzam mazus, pārliecinātus cilvēciņus. Nodarbību veids mainās, šajā vecumā cenšamies bērniņā attīstīt spēju komunicēt ar pārējiem bērniem. Visam klāt nāk arī kustība un radošā attīstība ( sākam veidot pirmos rokdarbiņus).

2 -3 gadu vecumā bērns mācās lietot savu gribu, un tas ir ļoti svarīgs vecums lai apmeklētu skoliņu. Šajā vecumā bērns mācās būt neatkarīgs, un vislabāk viņš to var iemācīties, esot kopā ar saviem vienaudžiem. Šajā vecumā mēs sākam pirmās nopietnās mūzikas un gleznošanas nodarbības, jo esam sapratuši, ka tieši māksla un mūzika ir tās lietas, kas bērniņam šajā vecumā ir īpaši jāattīsta.

Katrs nodarbības elements ir veidots ar noteiktu mērķi, jo ir svarīgi lai mēs konkrētajā vecumā bērniņā attīstītu to, kas viņam tieši tajā vecumā būtu jāattīsta. Caur žestu, pieskārienu, mūziku, acu kontaktu, ritmu, kustībām, mākslu. Un svarīgākais – caur mīlestību.

Lai uzzinātu vairāk sazinies ar bēbīšu skolas vadītāju.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinies ar nozares vadītāju:
Inta Ašnevica Bēbīšu skolas vadītāja26141640 / sūtīt e-pastu